fbpx

„Ogród wspomnień” - wernisaż wystawy, XIII Jarmark Regionalny, konferencja naukowa

Data rozpoczęcia:

16 września 2023

sobota

17:00

Data zakończenia:

18 września 2023

poniedziałek

13:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

17 września 2023 r. XIII Jarmark Regionalny w Parku Miejskim w Sycowie. Kolejna już odsłona Jarmarku Regionalnego, który co roku cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem ze strony wystawców i rękodzielników oraz mieszkańców miasta i okolicy.

16 września 2023 r. Wernisaż wystawy czasowej Justyny Szałamachy „Ogród wspomnień”, Muzeum Regionalne w Sycowie, Plac Wolności 7, godzina 17:00.
17 września 2023 r. XIII Jarmark Regionalny w Parku Miejskim w Sycowie. Kolejna już odsłona Jarmarku Regionalnego, który co roku cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem ze strony wystawców i rękodzielników oraz mieszkańców miasta i okolicy, którzy licznie tego dnia gromadzą się w Parku Miejskim. Atrakcją Jarmarku są animacje dla dzieci, występy przedszkolaków i uczniów z placówek oświatowych, pokazy strażackie, mini tory przeszkód dla dzieci a także wybicie okolicznościowej monety Grosik na szczęście, które oficjalnie otwiera Jarmark.
18 września 2023 r. Międzyszkolna konferencja naukowa „Sycowski epizod w biografii Aleksandra von Humboldta” Dom Kultury w Sycowie, ul. Kościelna 16, godzina 10:00.

Partnerzy

Data rozpoczęcia:

16 września 2023

sobota

17:00

Data zakończenia:

18 września 2023

poniedziałek

13:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Lokalizacja:

Park Miejski w Sycowie

woj. dolnośląskie

Organizator

Nazwa: Centrum Kultury w Sycowie

Osoba kontaktowa: Agnieszka Kuświk-Jasień

Telefon: 62 785 5153

E-mail: agnieszka.kuswik.jasien@cksycow.pl

WWW: https://cksycow.pl/dom-kultury/aktualnosci

Informacja o organizatorze:

W skład Centrum Kultury wchodzą: Biblioteka Publiczna, Dom Kultury i Muzeum Regionalne. Podstawowym celem statutowym Centrum Kultury jest organizacja wydarzeń kulturalnych skierowana do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Syców.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.