fbpx

XIX Podgórskie Dni Otwartych Drzwi

Data rozpoczęcia:

25 września 2020

piątek

Data zakończenia:

27 września 2020

niedziela

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Stowarzyszenie PODGORZE.PL zaprasza na wielkie zwiedzanie szeroko rozumianego Podgórza – prawobrzeżnego Krakowa. To już XIX Podgórskie Dni Otwartych Drzwi!

W piątkowy wieczór planujemy uroczystą inaugurację. W sobotę otworzymy ponad 30 obiektów, w większości na co dzień niedostępnych, natomiast w niedzielę zaprosimy kilkanaście spacerów tematycznych. PDOD to wyjątkowa możliwość poznawania i odkrywania Podgórza – szeroko rozumianego, jako prawobrzeżna część Krakowa. Odwiedzimy najciekawsze zabytki Podgórza, a także wiele miejsc na co dzień niedostępnych – forty, pracownie rzemieślnicze, zapomniane obiekty przemysłowe i inne miejsca ważne dla historii Podgórza.

Pełny program jest dostępny stronie www.podgorze.pl, w Muzeum Podgórza, informacjach turystycznych itp. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Data rozpoczęcia:

25 września 2020

piątek

Data zakończenia:

27 września 2020

niedziela

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Kategorie wydarzenia:

zwiedzanie

Lokalizacja:

Prawobrzeżna część Krakowa

woj. małopolskie

Organizator

Nazwa: Stowarzyszenie PODGORZE.PL

Osoba kontaktowa: Paweł Kubisztal

Telefon: 12 396 39 49

E-mail: pawel@podgorze.pl

WWW: https://podgorze.pl

Informacja o organizatorze:

Stowarzyszenie PODGORZE.PL zostało zarejestrowane w 2005 r. przez osoby skupione wokół działającej od 2002 r. strony podgorze.pl, która nadal stanowi wizytówkę stowarzyszenie. Naszym celem jest ochrona i promocja dziedzictwa prawobrzeżnego Krakowa czyli dawnego Wolnego Królewskiego Miasta Podgórza.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.