fbpx

Tradycje i zwyczaje pływackie

Data rozpoczęcia:

17 września 2023

niedziela

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

W 2007 roku Szkoła Pływania Barabasz była organizatorem bicia rekordu w sztafecie pływackiej 500 x 25 metrów – wzięło w niej udział 500 uczestników. W podobnej sztafecie organizowanej w 2008 roku wystartowało 466 opolan.

Tegoroczny temat EDD prowokuje do tego, aby o dziedzictwie mówić szeroko. Dlatego serdecznie zapraszamy na prelekcję na temat tradycji pływackich kultywowanych od pokoleń. Pływanie w Polsce, w Opolu ma długie tradycje. O tym wszystkim i o wpływie pływania na zdrowie człowieka opowiemy 17 września. Szczegóły wkrótce na naszych mediach społecznościowych.

Szkoła Pływania Barabasz z Opola powstała w 1994 roku. Jesteśmy najstarszą i najbardziej doświadczoną szkołą pływania w Opolu i na Opolszczyźnie. Cały czas nasi trenerzy doskonalą swoje umiejętności pedagogiczne. Uczymy pływać nowoczesnymi metodami, opracowanymi przez światowej sławy specjalistów. Naszym klientom proponujemy także spotkania integracyjne, wycieczki do najlepszych Aquaparków w Polsce i zagranicą – na przykład do Tropical Island pod Berlinem, zimowiska i letnie obozy z nauką pływania, podczas których promujemy także lokalne tradycje. Łączymy sport z szeroko rozumianym dziedzictwem!

Tagi:

aktywne

Data rozpoczęcia:

17 września 2023

niedziela

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Kategorie wydarzenia:

projekcja / prezentacja

Lokalizacja:

SZKOŁA PŁYWANIA BARABASZ ARTUR POKORNY BASEN AKWARIUM UL OZIMSKA 48B OPOLE

woj. opolskie

Organizatorzy

Nazwa:

  • SZKOŁA PŁYWANIA BARABASZ ARTUR POKORNY
  • Szkoła Pływania Barabasz Artur Pokorny
  • Szkoła Pływania Barabasz Artur Pokorny

Osoba kontaktowa: Artur Pokorny

Telefon: 662 146 519

E-mail: info@naukaplywania.opole.pl

WWW: http://www.naukaplywania.opole.pl

Informacja o organizatorze:

Szkoła Pływania Barabasz powstała w roku 1994. Jesteśmy najstarszą i najbardziej doświadczoną szkołą pływania w Opolu i na Opolszczyźnie. Cały czas nasi trenerzy doskonalą swoje umiejętności pedagogiczne. Uczymy pływać nowoczesnymi metodami, opracowanymi przez światowej sławy specjalistów,

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.