fbpx

Sztuka i historia - The Bridge Wrocław jakiego nie znacie

Data rozpoczęcia:

16 września 2023

sobota

11:00

Data zakończenia:

17 września 2023

niedziela

16:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Hotel The Bridge zaprasza do zwiedzania najciekawszych przestrzeni oraz spotkania z wyjątkowymi historycznymi postaciami związanymi z Wrocławiem.

Hotel The Bridge otwiera swoje drzwi dla wszystkich i zaprasza do zwiedzania najciekawszych przestrzeni oraz spotkania z wyjątkowymi historycznymi postaciami związanymi z Wrocławiem.

The Bridge Wrocław to hotel, w którym sztuka i historia łączą się ze współczesnością. W komfortowo wyposażonych pokojach, gości witają słynne, historyczne postaci. To przetarte rysy włodarzy, biskupów, dziedziczek, dawnych właścicieli ziemskich, którzy zaznaczyli swoją obecność we Wrocławiu w XVII i XIX wieku. Oryginalne wizualizacje na ścianach powstały dzięki partnerstwu z Muzeum Narodowym we Wrocławiu. Ryciny pojawiają się także w salach konferencyjnych i foyer.

Zapraszamy na zwiedzanie, podczas którego pracownik Muzeum Narodowego we Wrocławiu opowie o wyjątkowych historiach związanych z Ostrowem Tumskim oraz wybranych postaciach zaprezentowanych na hotelowych ścianach. Kto wie, być może z jedną z nich uda nam się spotkać na żywo…

Oprowadzanie: sobota, 16.09 o godzinie 11:00 i 16:00. Niedziela, 17.09 o godzinie 11:00 i 16:00.

Obowiązują zapisy: hb1z1-pr@accor.com z informacją, którego dnia i o której godzinie dana osoba chciałaby wziąć udział w oprowadzaniu.

 

 

 

Partnerzy

Data rozpoczęcia:

16 września 2023

sobota

11:00

Data zakończenia:

17 września 2023

niedziela

16:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Kategorie wydarzenia:

zwiedzanie

Lokalizacja:

Wyjątkowa lokalizacja The Bridge Wrocław MGallery podkreśla wyjątkowy charakter hotelu. Ostrów Tumski jest miejscem legendarnym, w którym historia łączy się ze współczesnością.

woj. dolnośląskie

Organizator

Nazwa: The Bridge Wrocław

Osoba kontaktowa: Artur Klich

Telefon: 572 778 212

E-mail: artur.klich@accor.com

WWW: https://thebridgewroclaw.pl/

Informacja o organizatorze:

The Bridge Wrocław to butikowy hotel zlokalizowany na Ostrowie Tumskim – miejscu, w którym związane są liczne legendy i w którym historia przeplata się ze współczesnością. Obiekt oferuje 184 przestronne, stylowo urządzone pokoje i apartamenty, które oferują piękny widok na rzekę, miasto i katedrę.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.