fbpx

Miniaturowe miasto – Tworzymy makiety architektoniczne

Powiększ
Autor zdjęcia: M. Bolek-Maszewska

Data rozpoczęcia:

13 września 2025

sobota

10:00

Data zakończenia:

13 września 2025

sobota

11:30

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa, które w tym roku odbywają się pod hasłem „W stronę architektury. Młode dziedzictwo”, zapraszamy do muzeum na wspólną kreatywną zabawę.

Podczas naszych zajęć stworzymy małe makiety przedstawiające najciekawsze budynki i miejsca naszego miasta. Będzie to świetna okazja, aby poznać architekturę, rozwijać wyobraźnię i umiejętności twórcze, a także zrozumieć przestrzeń, w której żyjemy, z całym jej dziedzictwem architektonicznym. Zapraszamy wszystkich miłośników twórczej zabawy, by z materiałów papierniczych i nie tylko wyczarować miniaturowe miasteczka.

 

Zapisy pod nr tel. 56 46 590 63 w.18. Wstęp bezpłatny

Data rozpoczęcia:

13 września 2025

sobota

10:00

Data zakończenia:

13 września 2025

sobota

11:30

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Kategorie wydarzenia:

warsztaty

Lokalizacja:

Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu
Sala edukacyjna
ul. Spichrzowa 17

woj. kujawsko-pomorskie

Organizator

Nazwa: Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu

Osoba kontaktowa: Marta Bolek-Maszewska

Telefon: 564 659 063

E-mail: promocja@muzeum.grudziadz.pl

WWW: https://muzeum.grudziadz.pl/

Media społecznościowe: https://www.facebook.com/Muzeum.Grudziadz/

Informacja o organizatorze:

Muzeum w Grudziądzu to lata tradycji i historii, bogate zbiory, zabytki, kolekcje i ludzie, którzy tworzyli tę historię. Oficjalnie otwarte 15 czerwca 1884 roku, nieprzerwanie działa do dnia dzisiejszego, w zabytkowych budynkach dawnego klasztoru benedyktynek oraz spichrzach.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.