fbpx

Jarmark "Miodowo-mleczne smaki"

Data rozpoczęcia:

10 września 2021

piątek

09:00

Data zakończenia:

10 września 2021

piątek

17:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Zapraszamy na kluczborski Rynek, aby na jarmarku „posmakować” regionalnych i lokalnych produktów, poznać m.in. bogatą tradycję pszczelarską, którą zapoczątkował w tym regionie ks. Jan Dzierżon oraz dziedzictwo kulinarne Ziemi Kluczborsko-Oleskiej.

Jarmark „Miodowo-mleczne smaki” przybliży mieszkańcom i turystom historię, kulturę i tradycję kulinarną Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej oraz regionu Śląska Opolskiego. Wystawcy, wśród których będą m.in. pszczelarze, piekarze, rzemieślnicy, stowarzyszenia, przedsiębiorcy, koła gospodyń wiejskich, lokalni artyści, gospodarstwa agroturystyczne zaprezentują swoje tradycyjne, regionalne i lokalne produkty i oferty m.in. miód oraz produkty pszczele, produkty mleczne, cukiernicze, wyroby i techniki wytwórcze tradycyjnego rzemiosła i rękodzieła. Imprezie towarzyszyć będą występy artystyczne, pokaz kulinarny, warsztaty i konkursy m.in. na najatrakcyjniejsze stoisko jarmarku. Impreza odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Partnerzy

Data rozpoczęcia:

10 września 2021

piątek

09:00

Data zakończenia:

10 września 2021

piątek

17:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Lokalizacja:

Rynek w Kluczborku

woj. opolskie

Organizator

Nazwa: Kluczborsko-Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna

Osoba kontaktowa: Maria Żurek

Telefon: 692 711 190

E-mail: kolot@op.pl

WWW: https://www.kolot.pl

Informacja o organizatorze:

Kluczborsko-Oleksa Lokalna Organizacja Turystyczna (KOLOT) powstała w 2002 r. Celem stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju turystyki, tworzenie i rozwój produktu turystycznego wokół lokalnych atrakcji turystycznych oraz promocja lokalnych produktów i atrakcji turystycznych w kraju i za granicą.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.