fbpx

Gra miejska- Okna otwarte na Polskę

Data rozpoczęcia:

15 września 2019

niedziela

Data zakończenia:

15 września 2019

niedziela

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Podczas EDD w drugi weekend września zostanie zorganizowana Gra Miejska na terenie pyskowickiej starówki w bezpośredniej bliskości zabytkowego pyskowickiego ratusza.

Gra powstanie w oparciu o tematykę Powstań Śląskich. Zostanie zrealizowana przez aktorów kolektywu „Lufcik na korbkę” we współpracy w wolontariuszami. Gra będzie tak skonstruowana, że będą w niej mogły brać udział całe rodziny. Zadania będą odpowiednie zarówno dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Tegoroczne hasło przewodnie „Polski splot” będzie dobrze oddane w naszej grze. „Splot” rozumiany jako splot pokoleń – gra nie ma ograniczeń wiekowych i „splot” wspólnych do wykonania działań skupionych wokół niepodległościowych dążeń Ślązaków.

Data rozpoczęcia:

15 września 2019

niedziela

Data zakończenia:

15 września 2019

niedziela

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Lokalizacja:

Projekt będzie realizowany na terenie pyskowickiej starówki w bezpośredniej bliskości zabytkowego pyskowickiego ratusza.

woj. śląskie

Organizator

Nazwa: Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach

Osoba kontaktowa: Dominika Witkowska

Telefon: 785005677

E-mail: d.witkowska@mokis.pyskowice.pl

WWW: http://www.mokis.pyskowice.pl/

Informacja o organizatorze:

Miejski Ośrodek Kultury i Sportu jest instytucją spełniającą ważną rolę kulturalno-wychowawczą w lokalnej społeczności Pyskowic. Tworzy różnorodną ofertę kulturalna i społeczną dla osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.