fbpx

Gdy zabytek tętni życiem - Dzień Otwarty Domu Praktyk Twórczych

Data rozpoczęcia:

9 września 2023

sobota

13:00

Data zakończenia:

9 września 2023

sobota

21:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Kostrzyńskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty Domu Praktyk Twórczych, podczas którego czeka na Was mnóstwo atrakcji!

Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty Domu Praktyk Twórczych, który odbędzie się 9 września 2023 r. w Kostrzynie nad Odrą! W tym wyjątkowym dniu będziecie mieli okazję doświadczyć wielu fascynujących atrakcji:

– Od 13:00 do 15:00 zapraszamy na warsztaty rodzinne z edukacji plastycznej w ramach projektu „Recyklostwory”. Poznacie sztukę tworzenia z surowców wtórnych i stworzycie własne unikatowe prace (warsztaty dla rodzin – obowiązują zapisy 692073388);
– 15:00, 17:00 i 19:00 – zwiedzanie zabytkowego budynku z przewodnikiem. Podczas zwiedzania opowiemy historię miasta oraz samego obiektu, dowiedziecie się o jego dawnym i obecnym przeznaczeniu;
– Spotkacie także artystów biorących udział w projekcie „Sztuka na granicy”. Będziecie mieli okazję porozmawiać z nimi i poznać inspiracje stojące za ich pracami.
– 16:00 – Warto również wziąć udział w warsztatach bibułkarskich, gdzie nauczymy się tworzyć ciekawe i kolorowe kompozycje z bibuły (zapisy: 692073388)
– Nie zabraknie również wystawy uczestników naszych pracowni, którzy brali udział w warsztatach w roku 2022/23. Będzie to doskonała okazja, by podziwiać ich kreatywność i talenty.
– Jeśli aura nam dopisze, przed wejściem do DPT będziecie mieli okazję posłuchać muzyki elektronicznej w pięknym otoczeniu drzew, przy stolikach udekorowanych autorskimi obrusami. To idealna okazja do relaksu i delektowania się sztuką w różnych formach.

Nie możemy się doczekać, aby Was u nas gościć! Do zobaczenia 9 września!

Galeria

Partnerzy

Data rozpoczęcia:

9 września 2023

sobota

13:00

Data zakończenia:

9 września 2023

sobota

21:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Lokalizacja:

Dom Praktyk Twórczych
ul. Kopernika 1
66-470 Kostrzyn nad Odrą

woj. lubuskie

Organizatorzy

Nazwa:

  • Kostrzyńskie Centrum Kultury
  • Dom Praktyk Twórczych

Osoba kontaktowa: Dominika Piotrowska-Kuipers

Telefon: 694113862

E-mail: zca.dyrektora@kck.kostrzyn.pl

WWW: http://kck.kostrzyn.pl/

Informacja o organizatorze:

Kostrzyńskie Centrum Kultury jest samorządową instytucją kultury, działającą na terenie miasta. W strukturze KCK działają: Dom Praktyk Twórczych, KCK „Kręgielnia”, Amfiteatr. KCK organizuje, koordynuje i realizuje większość zadań z dziedziny kultury odbywających się na terenie miasta.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.