fbpx

Dziedzictwo, które łączy...

Data rozpoczęcia:

9 września 2023

sobota

Data zakończenia:

16 września 2023

sobota

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Obchody 31. edycji EDD w ZSO nr 1 im. KEN w Puławach będą przebiegały wokół tematyki związanej z hasłem przewodnim. Różne działania związane z naturą pozwolą ukazać niematerialne dziedzictwo regionu.

Obchody 31. edycji EDD w ZSO nr 1 im. KEN w Puławach będą przebiegały wokół tematyki związanej z przewodnim hasłem „Żywe dziedzictwo – tradycje od pokoleń”. Różne działania związane z naturą pozwolą ukazać niematerialne dziedzictwo kulturowe służące budowaniu tożsamości i więzi między ludźmi. W ramach projektu odbędzie się spacer reporterski po mieście i parku Czartoryskich, spływ kajakowy i wizyta w rodzinnym gospodarstwie ogrodniczym. Gościem specjalnym tegorocznych obchodów będzie KGW z Żyrzyna, które zaprosi uczestników na biesiadę tematyczną i poprowadzi warsztaty rękodzieła. Koordynatorki szkolnego projektu zaplanowały przeprowadzenie konkursów artystycznych z podziałem na kategorie wiekowe.

Galeria

Data rozpoczęcia:

9 września 2023

sobota

Data zakończenia:

16 września 2023

sobota

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Lokalizacja:

Puławy, ul. Kaniowczyków 32

woj. lubelskie

Organizator

Nazwa: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Osoba kontaktowa: Renata Marcinko

Telefon: 793111734

E-mail: rmarcinko@interia.pl

WWW: http://www.ken.pulawy.pl

Informacja o organizatorze:

W skład ZSO nr 1 im. KEN w Puławach wchodzi Szkoła Podstawowa nr 9 i II Liceum Ogólnokształcące. Społeczność szkolna liczy ok. 1200 osób.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.