fbpx

Dziedzictwo krajobrazu inspiracją dla rozbudowy infrastruktury zabytkowego obiektu

Data rozpoczęcia:

9 września 2017

sobota

Data zakończenia:

10 września 2017

niedziela

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

W sobotę 9 i niedziele 10 września w godz. 10.00 – 16.00 zapraszamy do zwiedzania unikatowego dworku „Zacisze” w Miechowie.

W sobotę 9 września o godz. 16.00 zapraszamy do udziału w spotkaniu Dziedzictwo krajobrazu inspiracją dla rozbudowy infrastruktury zabytkowego obiektu w przestrzeni obok Dworku „Zacisze, podczas którego prezentowany będzie projekt w zapisie elektronicznym 3D. W programie również dyskusja z autorami opracowania „Historyczne obiekty dworskie inspiracją dla rozbudowy infrastruktury wokół Dworku Zacisze”.

Już przez sześć sezonów turystycznych Dworek jest regularnie udostępniany zwiedzającym. Zorganizowano w nim kilka wystaw czasowych, kilkadziesiąt imprez kulturalnych oraz  integracyjnych spotkań dla dzieci i młodzieży z cyklu grillowanie przy Dworku „Zacisze” zawsze połączone ze zwiedzaniem zabytkowego obiektu na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej.

Ważnym przedsięwzięciem dla zwiększenia atrakcyjności i lepszego funkcjonowania Dworku „Zacisze” jest rozbudowa jego infrastruktury. Opracowania planu rozbudowy podjęła się Pracownia Projektowa FEDAK, reprezentowana przez Andrzeja Fedaka, który wspólnie z żoną Izabelą Fedak przygotowali bardzo atrakcyjną propozycję. Opracowany projekt budowy obiektów gospodarczych jest już przygotowany do realizacji, a jedyną przeszkodą dla urzeczywistnienia marzeń są fundusze, które trzeba pozyskać na ten cel ze środków europejskich lub ministerialnych.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

 

Organizator:

Biuro Wystaw Artystycznych „U Jaksy”

32-200 Miechów, pl. Kościuszki 3a, tel. 41 3890389, 3810187

e-mail: u.jaksy@gmail.com, www.ujaksy.pl

Data rozpoczęcia:

9 września 2017

sobota

Data zakończenia:

10 września 2017

niedziela

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Lokalizacja:

Biuro Wystaw Artystycznych „U Jaksy”

woj. małopolskie

Organizator

Nazwa: Biuro Wystaw Artystycznych „U Jaksy”

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.