fbpx

Aplikacja mobilna EDD – już gotowa!

Przed nami wrzesień, a wraz z nim długo wyczekiwane Europejskie Dni Dziedzictwa! W tym roku Narodowy Instytut Dziedzictwa stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców, w tym również tych wychowanych w świecie technologii. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najnowszą aplikacją mobilną EDD w sklepie Google Play.

Aplikacja obejmuje wszystkie inicjatywy w ramach tegorocznej edycji EDD odbywającej się pod hasłem „Smaki dziedzictwa”. Dzięki intuicyjnej przeglądarce (wyszukującej interesujące słowa, rodzaje wydarzeń, miasta, województwa), opcji wyboru wydarzeń polecanych lub tych w najbliższej okolicy – odkrywanie dziedzictwa stanie się jeszcze szybsze i prostsze. Dodatkowo możliwość dodania najbardziej interesujących inicjatyw do zakładki „Ulubione” sprawi, że żadne wydarzenie nie zniknie nam z oczu!

Mamy nadzieję, że aplikacja stanie się kolejnym skutecznym narzędziem do popularyzowania Europejskich Dni Dziedzictwa i tym samym zachęci szerokie grono odbiorców do uczestnictwa w niezwykłym święcie zabytków!

Przejdź do zakładki: APLIKACJA.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.