fbpx

Połączeni pasją - siatkarskie dziedzictwo mistrzów

Data rozpoczęcia:

18 września 2022

niedziela

17:00

Data zakończenia:

18 września 2022

niedziela

19:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

#Połączeni dziedzictwem…. sportowym. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z siatkarskimi mistrzami z dwóch różnych pokoleń – Zbigniewem Lubiejewskim – złotym olimpijczykiem z Montrealu i Marcinem Możdżonkiem – mistrzem świata z 2014 r.

#Połączeni dziedzictwem… sportowym. Instytut Północny im. Wojciecha Kętrzyńskiego zaprasza na spotkanie z siatkarskimi mistrzami z dwóch różnych pokoleń – Zbigniewem Lubiejewskim – złotym olimpijczykiem z Montrealu (1976) zawodnikiem słynnej drużyny trenera Huberta Wagnera, mistrzem Polski i zdobywcą krajowego pucharu z AZS-em Olsztyn oraz Marcinem Możdżonkiem, wieloletnim środkowym reprezentacji Polski, zawodnikiem AZS-u Olsztyn, mistrzem świata z 2014 r, trzykrotnym mistrzem Polski i zdobywcą krajowego pucharu. Siatkarscy mistrzowie porozmawiają o tym jak zmieniła się siatkówka i sport na przestrzeni ostatnich 40 lat. Ujawnią także ciekawostki i kulisy rywalizacji na najwyższym poziomie. Spotkanie ze Zbigniewem Lubiejewskim i Marcinem Możdżonkiem to gratka nie dla kibiców. Poznawanie dziedzictwa regionu to fakty i daty, ale przede wszystkim ludzie, którzy niekoniecznie mogą kojarzyć się z historią regionu, ale przez wiele lat ją tworzyli.

Partnerzy

Data rozpoczęcia:

18 września 2022

niedziela

17:00

Data zakończenia:

18 września 2022

niedziela

19:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Lokalizacja:

Dom Polski – siedziba Instytutu Północnego im. Wojciecha Kętrzyńskiego, ul. Partyzantów 87 w Olsztynie

woj. warmińsko-mazurskie

Organizator

Nazwa: Instytut Północny im. Wojciecha Kętrzyńskiego

Osoba kontaktowa: Piotr Bojarski

Telefon: 604559294

E-mail: piotr.bojarski@ip.olsztyn.pl

WWW: http://ip.olsztyn.pl/

Informacja o organizatorze:

Instytut Północny im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie jest państwową instytucja kultury powstałą z przekształcenia Ośrodka Badań Naukowych im. Wojciecha Kętrzyńskiego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.