fbpx

PIKnik PIKNIK INTEGRACJA KULTURA

Data rozpoczęcia:

10 września 2023

niedziela

14:00

Data zakończenia:

10 września 2023

niedziela

22:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

PIK w Sieprawiu to wspólne spotkanie gdzie integrujemy się i żywo uczestniczymy w życiu kulturalnym Sieprawia. 10 września spotkamy się na Słonecznym Parku w Sieprawiu.

Piknik Integracja Kultura to trzy słowa które definiują zbliżające się wydarzenie kulturalne w Sieprawiu. Areną PIK-u będzie Słoneczny Park w Sieprawiu gdzie na plenerowa scena oddana będzie artystom i animatorom. W ramach EDD Grupa Folklorystyczna Sieprawianie przygotuje warsztaty malowania tradycyjnych sieprawskich skrzyni które wytwarzane były w Sieprawiu. Wolontariusze zapraszają do zwiedzania Kościołka Świętego Marcina który na co dzień nie jest dostępny dla zwiedzających. Wnętrze kościoła będzie można zobaczyć od 14.30 do 18.00. Nasi partnerzy ze Słowacji z Gminy Spissky Stvrtok przygotują swoją tradycyjną potrawę gulasz, zdegustować będzie także można gulasz w polskiej wersji przygotowany przez KGiGW z Sieprawia. W programie pikniku: występy wokalne, taneczne, balonowe show, panel dyskusyjny – Siepraw bez barier, warsztaty dla rodzin, wieczorny koncert.

Data rozpoczęcia:

10 września 2023

niedziela

14:00

Data zakończenia:

10 września 2023

niedziela

22:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Kategorie wydarzenia:

warsztaty, zwiedzanie

Lokalizacja:

Słoneczny Park w Sieprawiu ul. Jana Pawła II 30
32-447 Siepraw

woj. małopolskie

Organizator

Nazwa: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu

Osoba kontaktowa: Natalia Postrzech

Telefon: 517 680 602

E-mail: kulturasiepraw@gmail.com

WWW: https://gokis.siepraw.pl/

Informacja o organizatorze:

Edukujemy, pomagamy rozwijać talenty oraz wspieramy w realizacji pasji. Prowadzimy działalność kulturalną i sportową poprzez oferowanie zajęć artystycznych, edukacyjnych i sportowych, wsparcie merytoryczne i organizacyjne sekcji, zespołów i grup nieformalnych oraz produkcję wydarzeń.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.