fbpx

Od Unii Lubelskiej Do Unii Europejskiej

Data rozpoczęcia:

12 września 2020

sobota

10:00

Data zakończenia:

20 września 2020

niedziela

16:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Od Unii Lubelskiej Do Unii Europejskiej to gra miejska, w której uczestnicy będą poznawali miejsca i historie związane ze słynną Unią Lubelską. Odwiedzą też miejsca oznaczone znakiem Dziedzictwa Europejskiego.

Gra miejska Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej została opracowana przez pracowników LROT. Składa się na nią szereg pytań związanych z historią zawarcia Unii w 1569 roku w Lublinie. Gra składa się z następujących etapów: a. rejestracja uczestników i pobranie formularza gry w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej (prowadzonego przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną) b. wypożyczenie urządzenia audioguide bądź pobranie aplikacji z nagraną trasą: Jagielloński Szlak Unii Lubelskiej (obie opcje są bezpłatne) c. przejście trasy i rozszyfrowanie hasła d. ponowne zgłoszenie się do LOITIK w celu weryfikacji wyniku i otrzymanie nagród rzeczowych.

Data rozpoczęcia:

12 września 2020

sobota

10:00

Data zakończenia:

20 września 2020

niedziela

16:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Lokalizacja:

Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej
Jezuicka 1/3
20-113 Lublin
Polska

woj. lubelskie

Organizator

Nazwa: Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

Osoba kontaktowa: Maciej Zbarachewicz

Telefon: 502097263

E-mail: m.zbarachewicz@lrot.pl

WWW: http://www.lrot.pl/

Informacja o organizatorze:

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna jest stowarzyszeniem powołanym do pracy na rzecz promocji, kreowania wizerunku województwa lubelskiego w kraju i zagranicą jako regionu atrakcyjnego turystycznie. Członkami stowarzyszenia są samorządy oraz podmioty gospodarcze z sektora turystyki.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.