fbpx

My Way - fotograficznie

Data rozpoczęcia:

19 września 2020

sobota

16:00

Data zakończenia:

31 października 2020

sobota

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

„My Way” – wystawa fotografii Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Wolanowie

19 września

Frank Sinatra w piosence „My Way” (moja droga), śpiewał „Przeżyłem spełnione życie, Przemierzyłem każdą z dróg, A co więcej, co znacznie ważniejsze, Zrobiłem to po swojemu”

Wystawa fotograficzna pt. „May Way” powstała we współpracy Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Wolanowie oraz Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego. Ekspozycja została stworzona z kilkudziesięciu fotografii, autorstwa fotografików, którzy podjęli wyzwanie tworzenia pod hasłem „My Way”.
Wystawa jest nawiązaniem do obecnej sytuacji w kraju i na świecie. W czasie pandemii, izolacja prowokuje do przemyśleń, podsumowań i nostalgii nad swoim życiem. Każdy z nas podobnie ten czas przeżywa, mimo, że na co dzień funkcjonuje na swój własny sposób.
Wizerunek drogi, tej własnej, życiowej został zinterpretowany w obiektywie artystów, którzy zainspirowani hasłem stworzyli ciekawą wystawę, tworząc zarazem panoramę ludzkiej egzystencji.

Data rozpoczęcia:

19 września 2020

sobota

16:00

Data zakończenia:

31 października 2020

sobota

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Kategorie wydarzenia:

wystawa

Lokalizacja:

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Wolanów
„Korytarz do sztuki”

woj. mazowieckie

Organizator

Nazwa: Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Wolanowie

Osoba kontaktowa: Adam Miernik

Telefon: 501488555

E-mail: gckib@wolanow.pl

Informacja o organizatorze:

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Wolanowie, jest samorządową instytucją kultury finansowaną w znacznej mierze z budżetu Gminy Wolanów. Powstała 1 stycznia 2020 w wyniku połączenia Gminnego Centrum Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wolanowie. Za cel postawiła sobie szerzenie kultury.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.