fbpx

Konkurs fotograficzny “Moja droga”

Data rozpoczęcia:

1 lipca 2020

środa

Data zakończenia:

12 września 2020

sobota

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Konkurs fotograficzny “Moja droga” ma na celu ukazanie piękna materialnego dziedzictwa kulturowego z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego – nie tylko zabytków, ale wyjątkowych budynków, miejsc o doniosłym znaczeniu dla lokalnej historii.

Chcemy zwrócić uwagę na najbliższe otoczenie – codzienną drogę, którą pokonujemy obserwując istotne dla lokalnego dziedzictwa miejsca. Ostatnie miesiące pokazują, jak cenne jest zatrzymanie się przy tym, co jest blisko nas. Podróże po okolicy mogą być wzbogacające i pozwalają zajrzeć w głąb własnej tożsamości.

Konkurs fotograficzny “Moja droga” zostanie ogłoszony 1 lipca 2020 roku, a prace będą zgłaszane do 31 sierpnia 2020 roku. Konkurs skierowany jest do młodzieży i dorosłych i ma zasięg powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.
Fotografie zostaną opublikowane na Facebooku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 12 września 2020 roku. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda.
Szczegóły konkursu w regulaminie na stronie www.mbpkk.pl

Data rozpoczęcia:

1 lipca 2020

środa

Data zakończenia:

12 września 2020

sobota

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Kategorie wydarzenia:

konkurs

Organizator

Nazwa: Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu

Osoba kontaktowa: Agata Raj

Telefon: 774823780

E-mail: promocja@mbpkk.pl

WWW: http://mbpkk.pl/

Informacja o organizatorze:

Miejska Biblioteka Publiczna ma siedzibę w Kędzierzynie-Koźlu przy Rynku 3. W skład sieci bibliotecznej wchodzi również siedem filii osiedlowych oraz Oddział dla młodzieży i Oddział dla dzieci.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.