fbpx

IX Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle

Data rozpoczęcia:

1 czerwca 2023

czwartek

10:00

Data zakończenia:

9 września 2023

sobota

14:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy bardzo serdecznie zaprasza do udziału w IX Ogólnopolskim  Konkursie Fotograficznym: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle.

Tematem konkursu są zabytki województwa kujawsko-pomorskiego. Na fotografiach nadsyłanych na konkurs powinien być widoczny zabytkowy obiekt oraz sportretowana na jego tle osoba, bądź grupa osób.

 

Tłem portretu może być zarówno olśniewający pałac, wiekowy kościół, skromna kapliczka, monumentalny pomnik, pełen zieleni park, czy też zabytkowa fabryka. Charakter zdjęcia, jego stylistyka zależy całkowicie od Państwa pomysłowości. Nasz konkurs może stać się sposobnością do przywołania tych mniej rozpoznanych zabytków województwa, bądź zobaczenia dobrze znanych nam obiektów i miejsc w nowym świetle, w innym niż dotychczas kontekście. Liczymy na Państwa kreatywność!

 

W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby nie zajmujące się zawodowo fotografią. Zdjęcia należy nadsyłać do 7 sierpnia 2023 roku na adres poczty elektronicznej zabytki@kpck.pl w tytule e-maila wpisując: „Portret z zabytkiem w tle 2023”. Na konkurs można przysłać fotografie wykonane po 1 stycznia 2022 roku.

 

Wydarzenie zostało objęte patronatami honorowymi: Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego, Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków Pana Sambora Gawińskiego, Narodowego Instytutu Dziedzictwa oraz patronatem medialnym Polskiego Radia Pomorza i Kujaw.

 

Szczegółowy regulamin wydarzenia znajduje się na stronie: www.kpck.pl

Data rozpoczęcia:

1 czerwca 2023

czwartek

10:00

Data zakończenia:

9 września 2023

sobota

14:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Kategorie wydarzenia:

konkurs

Organizator

Nazwa: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Osoba kontaktowa: Mateusz Soliński

Telefon: 52 585 15 01

E-mail: zabytki@kpck.pl

WWW: http://www.kpck.pl

Informacja o organizatorze:

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy istnieje od 1954 r. Jest instytucją finansowaną z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.