fbpx

Graj na MAXA!

Data rozpoczęcia:

9 września 2023

sobota

10:00

Data zakończenia:

10 września 2023

niedziela

16:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Hala Stulecia jest jedynym we Wrocławiu i 16 w całej Polsce obiektem, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oznacza to, że musi mieć w sobie coś absolutnie wyjątkowego, co wyróżnia ją spośród innych zabytków.

Konstrukcja już od 109 lat budzi podziw, respekt i zainteresowanie. Kto jest twórcą Hali Stulecia? Jak przebiegała budowa? Jakie wydarzenia odbywały się w jej wnętrzu? Aby zagrać, należy uzbroić się w: uśmiech, wyobraźnię i chęć do poszukiwań – bez nich trudno będzie znaleźć odpowiedzi na niektóre pytania. Jeśli jesteś mistrzem w rozwiązywaniu zagadek, uwielbiasz główkować i zwiedzać, to ta gra, jest właśnie dla Ciebie. Wszystkie ciekawostki i niezbędne informacje znajdować się będą w różnych punktach na terenach wokół Hali Stulecia. Grać można indywidualnie lub grupowo. Gwarantujemy fantastyczną zabawę i sporą dawkę wiedzy.
Do gry! Gotowi?! START!

Data rozpoczęcia:

9 września 2023

sobota

10:00

Data zakończenia:

10 września 2023

niedziela

16:00

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Lokalizacja:

Organizator

Nazwa: Hala Stulecia

Osoba kontaktowa: Edyta Leszczyńska

Telefon: 511146221

E-mail: eleszczynska@halastulecia.pl

WWW: https://halastulecia.pl/

Informacja o organizatorze:

Hala Stulecia jest symbolem. Trwa, mimo dziejowych przetasowań, tworząc most między pokoleniami, ustrojami, nacjami. Ponadczasowa bryła wraz z otaczającymi ją terenami zielonymi stanowi wyjątkowe miejsce spotkań, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.