fbpx

Dłutem, pędzlem czy piórem? Wiele dróg – jeden sukces

Data rozpoczęcia:

12 września 2020

sobota

12:00

Data zakończenia:

12 września 2020

sobota

16:30

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

12 września o godz. 12:00 zapraszamy na rodzinną grę miejską, mającą na celu przybliżenie wybitnych postaci związanych z Toruniem, które odniosły sukces w różnych dziedzinach. Będzie to dobra zabawa połączona z lekkostrawną edukacją w formie spaceru.

Gra rozpocznie się spotkaniem uczestników w Książnicy Kopernikańskiej. Każda rodzina otrzyma kartę gry, nada nazwę swojemu zespołowi i rozpocznie przygodę.

 

Rodzinne grupy będą miały do wykonania do 6 zadań obowiązkowych i kilka zadań dodatkowych, w tym także dostosowane do możliwości dzieci. Każdy punkt gry poświęcony będzie innemu bohaterowi oraz dziedzinie jego działalności. Zadania będą bardzo urozmaicone i atrakcyjne, szczególnie dla najmłodszych uczestników. Kolejność wykonywania zadań (i zaliczania punktów) będzie dowolna. Czas udziału w grze nie będzie punktowany, każda grupa pokona go własnym tempem.

 

Gra zakończy się emocjonującą zabawą animacyjną, podczas której na wesoło sprawdzimy nowo pozyskaną wiedzę uczestników. Na koniec ogłosimy i nagrodzimy zwycięzców gry. Zapraszamy!

Data rozpoczęcia:

12 września 2020

sobota

12:00

Data zakończenia:

12 września 2020

sobota

16:30

-+usuń z przewodnikadodaj do przewodnika

Lokalizacja:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna – Książnica Kopernikańska w Toruniu
ul. Słowackiego 8
87-100 Toruń

woj. kujawsko-pomorskie

Organizator

Nazwa: Wojewódzka Biblioteka Publiczna – Książnica Kopernikańska w Toruniu

Osoba kontaktowa: Beata Antczak-Sabala

Telefon: 566225919

E-mail: b.antczak@ksiaznica.torun.pl

WWW: http://ksiaznica.torun.pl

Informacja o organizatorze:

Książnica Kopernikańska kieruje swoją ofertę do szerokiego kręgu odbiorców. Co roku organizujemy imprezy, takie jak „Noc Bibliotek” czy Toruński Festiwal Książki. Entuzjastów gier zapraszamy na rozgrywki gier planszowych. Książnica oferuje bogate zbiory, w tym ebooki.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.