fbpx

Webinary dla organizatorów wydarzeń w ramach EDD

Narodowy Instytut Dziedzictwa serdecznie zaprasza koordynatorów oraz organizatorów Europejskich Dni Dziedzictwa na webinary ściśle związane z organizacją wydarzeń podczas EDD.

 

 

 

1) Gdzie szukać finansowania na EDD?
prowadząca: Barbara Kozłowska

Jeśli szukacie sposobu na znalezienie funduszy na organizację Waszych wydarzeń organizowanych w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa ten webinar prowadzony przez Panią Barbarę Kozłowską- z wykształcenia architekta i wybitną ekspertkę w dziedzinie finansowania projektów edukacyjnych –  to kompendium wiedzy na ten temat. Od wyboru wydarzenia, przez znalezienie odpowiednich źródeł finansowania aż po plan promocji – krok po kroku przejdziemy przez wszystkie etapy prowadzące do realizacji Waszego projektu.

2) Jak przygotować materiały dla dziennikarzy o wydarzeniach EDD?
prowadzące: Katarzyna Borowiecka i Natalia Grzeszczyk
Współpraca z mediami to jedno z głównych narzędzi popularyzowania wydarzeń organizowanych w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Dziennikarki radiowe, Katarzyna Borowiecka i Natalia Grzeszczyk –  od lat związane z najbardziej znanymi rozgłośniami –  opowiedzą w jaki sposób komunikować się z mediami, by Wasze projekty zyskały jak największą popularność.
 
3) Współczesne formy komunikowania za pośrednictwem mediów. 

prowadząca: dr Klaudia Cymanow-Sosin
Webinar, do udziału w którym Narodowy Instytut dziedzictwa zaprosił dr Klaudię Cymanow Sosin, to zbiór cennych wskazówek dla tych wszystkich, który chcieliby w sposób ciekawy i skuteczny promować wydarzenia organizowane w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, trafiając do konkretnego odbiorcy oraz formułując ciekawy przekaz.
Dr Klaudia Cymanow Sosin – Adiunkt w Instytucie Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie i Kierownik Kierunku Komunikowanie promocyjno-wizerunkowe – reklama, branding, public relations.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.