fbpx

GIEŁDA POMYSŁÓW NIEPODLEGŁEJ - PRZEGLĄD NAJCIEKAWSZYCH PROJEKTÓW

Konferencja prezentująca najciekawsze projekty związane ze świętowaniem niepodległości

6-7 grudnia

Warszawa, Przestrzeń by Facebook, ul. Koszykowa 61

11 listopada będziemy świętować stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym czasie na terenie całego kraju odbędą się setki wydarzeń celebrujących tę wyjątkową rocznicę. W grudniu chcemy się spotkać z animatorami i praktykami kultury z Polski i zza granicy, by przedstawić szerszej publiczności najciekawsze wydarzenia jakie były z nią związane. W ciągu dwóch dni konferencji twórcy i autorzy około 20 inicjatyw zrealizowanych na przestrzeni dwóch ostatnich lat w Europie opowiedzą o swoich projektach, o związanych z nimi doświadczeniach, sukcesach i porażkach. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach i wykładach.

Projekty jakie zostaną zaprezentowane podczas konferencji można zgłaszać w ramach otwartego naboru. Projekty będą wybrane przez Biuro Programu „Niepodległa”. Biuro zapewnia prezentującym zwrot kosztów dojazdu, zakwaterowanie na terenie Warszawy i wyżywienie.

Chcąc zgłosić swój projekt do prezentacji podczas Giełdy należy wypełnić formularz internetowy i zamieścić materiały graficzne na dedykowanym folderze. Link do formularza znajduje się poniżej.

ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT 

Projekty można zgłaszać do 15 listopada.

W wydarzeniu będzie można uczestniczyć również jako słuchacz. Udział jest bezpłatny, wymagane jest jedynie wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Biuro zapewnia uczestnikom zakwaterowanie na terenie Warszawy i wyżywienie.

WEŹ UDZIAŁ W GIEŁDZIE

Już niebawem podamy listę wykładów i warsztatów towarzyszących wydarzeniu, a wy już zarezerwujcie sobie datę!

PROGRAM

6 GRUDNIA

9:00-10:00 Rejestracja na konferencję

10:00-10:30 Wykład otwierający

10:30-12:00 Prezentacja projektów z Polski cz. I (sala wykładowa)

12:00-13:00 Prezentacja projektów – sesja posterowa i stolikowa

15:00-16:30 Prezentacja projektów z Polski i zza granicy cz. II (sala wykładowa)

16:30-18:00 Prezentacja projektów z Polski i zza granicy – sesja posterowa i stolikowa

19:00 – Program towarzyszący

 

7 GRUDNIA

9:30-13:30 Warsztaty

17:00-20.00 Gala Europejskich Dni Dziedzictwa i Ogólnopolskiego konkursu filmowego Zabytkomania (ul. Szwedzka 2/4, hala nr 8; *udział w gali wymaga oddzielnej rejestracji, link rejestracyjny zostanie podany wkrótce)

20.00 – Uroczysta kolacja

 

 

 

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.