Wyszukaj na stronie
Polski

ZOSTAŃ BADACZEM TAJEMNIC Z „GRĄ PAŁACOWĄ”

Zarząd Pałacu Kultury i Nauki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w "Grze Pałacowej"

Aby wziąć w niej udział wystarczy posiadać Kartę Gry, którą można otrzymać bezpłatnie w Oficjalnym Sklepiku z Pamiątkami PKiN na II piętrze Pałacu (w holu głównym obok kasy biletowej), lub samodzielnie wydrukować stąd:

http://www.pkin.pl/wp-content/uploads/2016/07/Karta-Gry-Gra-Pa%C5%82acowa.pdf

W zabawie wziąć udział może każdy – nie wiąże się to z żadnymi wymogami rejestracji, wnoszenia opłat, ani innymi zobowiązaniami.

Podczas gry odwiedzicie najciekawsze miejsca w Pałacu, a więc Teatr Lalka, Muzeum Ewolucji PAN, Muzeum Domków dla Lalek, punkt Warszawskiej Informacji Turystycznej, Muzeum Techniki i Przemysłu NOT oraz Kinotekę.

Grę można zacząć w dowolnym punkcie, ale ponieważ kończy się ona w Sklepiku z Pamiątkami w Holu Głównym PKiN, dla wygody i w celu odwiedzenia wszystkich punktów warto rozpocząć ją z tego miejsca. Aby ukończyć grę nie ma obowiązku wykonania wszystkich zadań na trasie. Jeśli więc z jakiś powodów (np. któryś z punktów będzie zamknięty, pogoda lub zbyt długa trasa utrudni rozwiązanie zadań) nie uda się wypełnić całej Karty, do zabawy można wrócić innego dnia, lub udać się na metę mimo to. Warto jednak odwiedzić wszystkie punkty, gdyż oprócz pamiątkowych pieczątek, na uczestników mogą tam czekać również dodatkowe niespodzianki!

Szacujemy, że przejście całej trasy i wykonanie zadań zajmie około godziny, ale wszystko zależy od indywidualnego tempa uczestników.

UWAGA NAGRODY !!!

Na wszystkich, którzy dotrą na metę z wypełnionymi Kartami Gry czekają Certyfikaty udziału w grze oraz pamiątki.

Gra powstała tez w wariancie "nocnym".

Polecane wydarzenia
pokaż wszystkie
Facebook
YouTube