Wyszukaj na stronie
Polski

Wycieczka do krainy grodów

Poznań, woj. wielkopolskieRezerwat Archeologiczny Genius Loci, Ks. I. Posadzego 3, 61-108 Poznań
09 września 2017
Kategoria:

warsztaty

Organizator:

Rezerwat Archeologiczny Genius loci – przekrój poznania, ul. Ks. I. Posadzego 3, 61-108 Poznań, tel. 61 852 21 67, e-mail: rezerwat@muzarp.poznan.pl, http://www.muzarp.poznan.pl/rezerwat/

Dodaj do przewodnikaStwórz własny przewodnik Europejskich Dni Dziedzictwa 2018

1. Wybierz interesujące Cię wydarzenie
2. Kliknij „dodaj do przewodnika”. ….pamiętaj, że możesz dokonać wyboru wielu interesujących Cię wydarzeń!
3. Po selekcji najciekawszych informacji o wydarzeniach w których chcesz wziąć udział, kliknij „pokaż listę” (dół strony).
4. Gdy zobaczysz pełną listę wybranych przez Ciebie informacji na temat wydarzeń kliknij „utwórz przewodnik” i gotowe.
Zadaj pytanie

Rezerwat Archeologiczny Genius loci –zaprasza 9.09.17 o godz. 11:00 na Wycieczkę do krainy grodów – warsztaty dla dzieci.

Zapraszamy na wyprawę do niezwykłej krainy, w której przed 1000 lat powstawały tajemnicze twierdze. Najmłodsi będą mogli dowiedzieć się, dlaczego i w jaki sposób Słowianie budowali grody - obiekty otoczone potężnymi obwarowaniami, które jeszcze dziś można zaobserwować w trakcie wycieczek po Wielkopolsce. Warsztaty połączone będą z zabawą drewnianą makietą grodu poznańskiego, wykonaną przez Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych w Poznaniu.

Warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat. Ilość miejsc ograniczona; zgłoszenia: na adres rezerwat@muzarp.poznan.pl oraz pod numerem telefonu: 61 852 21 67 w godzinach pracy Rezerwatu Archeologicznego.

Facebook
YouTube