Wyszukaj na stronie
Polski

Spacer po Wilanowie

Warszawa, woj. mazowieckieMuzeum Pałacu Jana III Sobieskiego w Wilanowie, ul.Stanisława Kostki Potockiego 10/16, 02-958 Warszawa
10 - 14 września 2017
Kategoria:

spacery i wycieczki plenerowe

zwiedzanie

spotkania z twrócami kultury

gawędy, opowieści

sesje naukowe, popularnonaukowe, seminaria

Organizator:

Muzeum Pałacu Jana III Sobieskiego w Wilanowie

Dodaj do przewodnikaStwórz własny przewodnik Europejskich Dni Dziedzictwa 2018

1. Wybierz interesujące Cię wydarzenie
2. Kliknij „dodaj do przewodnika”. ….pamiętaj, że możesz dokonać wyboru wielu interesujących Cię wydarzeń!
3. Po selekcji najciekawszych informacji o wydarzeniach w których chcesz wziąć udział, kliknij „pokaż listę” (dół strony).
4. Gdy zobaczysz pełną listę wybranych przez Ciebie informacji na temat wydarzeń kliknij „utwórz przewodnik” i gotowe.
Zadaj pytanie

10.09.2017, godz. 14.00 -16.00 „Wilanów na linii" w trakcie spaceru po ulicach dzielnicy Wilanów pokażemy w jaki sposób wyznaczone w pierwotnych planach kierunki/ zasady wpłynęły na obecny kształt tej części miasta. Jakie, nieraz nieoczywiste relikty przeszłości jesteśmy w stanie odnaleźć w tkance miejskiej. Zbiórka przed bramą główną do Muzeum.

14.09.2017, godz. 17:30 Warszawski krajobraz - wokół skarpy wiślanej i pradoliny Wisły. Wydarzenie w formie debaty w ramach cyklu ..Przestrzeń wartości" odbędzie się w Sali Białej w pałacu w Wilanowie. Na spotkaniu przedstawimy nowe możliwości w ochronie krajobrazu Wilanowa wynikających ze współpracy z organizacjami pozarządowymi. W śród zaproszonych gości znajdą się reprezentanci zróżnicowanych tematycznie fundacji, które bezpośrednio mają wpływ na krajobraz oraz współpracę ze społecznością lokalną.

Facebook
YouTube